close
تبلیغات در اینترنت
فلسفه ی شال ها و خط ها

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
خوش آمدید


به نام خداوند بخشنده ی مهربانسلام عزیزان به وبلاگ من خوش آمدید .
لطف کنید ما را با نظرات خوب خودتان در کنترل این
وبلاگ کمک کنید .

توجه : کپی بردای از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد

نویسنده : محمد قاسمی

شالبند سبز خط سفید - سیر راهدان

این شال به کمر همراهانی بسته میشود که قادر به دریافت خط 1 تا 5 یعنی (آناتوآ- آتادو- سوتو- سام سامائه- مایانه) میباشند، که همراه با پوشیدن کت قرمز میباشد. به این شخص (سیر راهدان) میگویند. البته قبل از این شال (بدون سند) شال دیگری وجود دارد به عنوان شال (سفید خط سبز) یعنی )سیر سبز) که به روایتی میگویند همراهانی که قادر به دریافت خط 1 تا 4 میباشند، این شال را به کمر میبندند.

لازم به تذكر است که درسال ۱۳۵۷ جای خط سه و چهار با هم تعويض شد، يعنی درحال حاضر خط سه سوتو و خط چهار سام سامائه می باشد. علت اين جابجائی پيچيدگی و ازدياد حركات سام سامائه ذكر گردید.

شالبند سبز - راهدان

شال سبز به نشانه روئيدن درفضای فيزيكی بدن می باشد. از شال سفيد تا شال سبز (حس ‌توما توماي ‌ما) اجراي 17909 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيت موجي فيزيولوژي انساني لازم است. دريافت شال سبز در حد مربيگري ميباشد و (راهدان) خوانده ميشود.

مراحل شالبند سبز

خط 1 آناتوآ

 آناتوآ به معناي شاهين نماي ترازوي جهان از تن وروان و گوهر بودگي انسان و کشف سلسله زمان و نفوذ به مرز دانايان و آگاهي به آزادي انسان است. آناتوآ به معناي من مساوي تو و تو مساوي من و من و تو به معني ما و ما يعني عالم کيهان و مجموعه اسرار آشکار و پنهان که راز جهانش مي‌خوانيم. آناتوا با 515 تکنيک، ترکيب و عکس العمل سازي و خاصيت هاي موجي بر اسرار هندسي و خلاف حرکت بدني در مسير عالم ذرات است.

آتادو خط 2

آتادو به معناي اسرار خلقت يا هستي و يا نبرد به ترکيب نيستي است. آتادو با 1353 تکنيک، ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي خلاف موجي به منظور برگردان عالم ذرات و انديشه حيات است.

خط 3 سوتو

سوتو به معناي مرز دانائي و خروج از دايره خام عقلي و انهدام ترس از زندگي است. سوتو با 1873 تکنيک، ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي موجي بر اسرار هندسي در دانشکده انشاء تن وروان مي ‌باشد.

خط 4 سام سامائه

سام سامائه به معناي کاوش است به معناي آدمي چيست؟ انسان چيست؟ تولد آغاز و آغاز تولد او هستي است يا نيستي و يا هستي و نيستي او يکي است. گرديدن انسان به چيست؟ سام سامائه با 3993 تکنيک، ترکيب و عکس‌العمل سازي بر اساس دانشکده انشاء تن و روان تشکيل يافته است.

خط 5 مایانه

مایانه به معناي تو و من و من و تو و تو و طبيعت مربوط به من و توست. تشکيل يافته از 1225 حرکات جابه‌جايي با پيچشهاي دوراني و استفاده از دستگاههايي به نام روما در تمرين مبارزات ميباشد.

خط 6 کوآنا - وست مایانه

کوآنا به معناي تضاد، به معناي صفوف نامناسب، ناهنجاريهاي رواني وعدم آشنائي به عالم کيهان و ترسان از ورود به جهان تفکرآميز و فلسفه گرايي و از حرکات و اسرار فيزيکي انساني عدم توجه به علوم بنياني و ناآگاهي به اساس رواني و ترسان براسرار مجهول انساني و مجهود کردن انسان به درک آشکار عالم پنهاني که اين نيرو متکي بر هفت مايگاه توآ سروده دانايي است.

قسمت دوم خط 6 وست مایانه

وست مایانه به معناي انهدام اختلالات بي معني و نابود کردن ناهنجاريهاي مبارزه انسان درمرز آشکار و پنهان به درک انديشه ‌هاست. خط 6 مجموعاً تشکيل يافته از 5649 تکنيک وترکيب و عکس‌العمل سازي در دانشکده انشاء تن و روان ميباشد.

خط 7 وایما باتو

واي ‌ما باتو به معني پنجه مرگ است. اين معني در کونگ فو توآ ازهفت مايگاه نيايش به سازندگان انديشه‌ها و دادرسي انسانها به شناخت و بررسيهاي زيربناها و ايجاد انسان به بينشها و دانشها با اجراي 3301 تکنيک، ترکيب و عکس‌العمل سازي است.

بعد از این مراحل کت شخص کونگ فو کا به رنگ قرمز تغییر یافته و در سمت چپ سینه آرم سیمرغ دوخته شده و آرم ماتو بر روی آستین بازوی سمت چپدوخته میشود.

شالبند قهوه ای - راهبان

به نشانه سوختن در وراء نيروهای فيزيكی و روياروئی درميدانهای مبارزه می باشد. شال قهوه ای (راهبان): (حس نورما به ‌تو) با 52091 تکنيک، ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيت موجي با استدلال علمي در حرکات تکنيکي درجه ليسانس مي‌باشد.

این تکنیک ها به طریق دورانی با نرمشهای عمومی و نرمشهای یوگا و انواع مبارزات تن به تن، دفاع شخصی، عبور از ضربات مبارزه ای که این خود نیز بر پایه اصول علمی و فنی فزیولوژی بدن انسانی استوار است که شاگرد پس از طی این مراحل شالبند قهوه ای را دریافت میدارد.

شالبند مشکی - جهانبان

به نشانه عبور از مرز تاريكيها و رسيدن به نور و شناخت دقيق كونگ فو و ابداع تكنيك می باشد.

شال مشکی (جهانبان): (تاکيون توبرما) به معني عبور از مرز تاريکيها و نادانيهاست و ورود به دنياي اسرارآميز نيروهاي فيزيکي و فيزيولوژي بدن انسان با اجراي 3000 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي متکي بر استدلال علوم، رياضيات، فيزيک و شيمي به درجه فوق ليسانس مي‌باشد.

شالبند قرمز

به نشانه شناخت اسرار تن وروان و علوم هندسی و رياضيات و فيزيك و روانشناسی جهان پزشكی و طب سوزنی و (ذن ) می باشد. شالبند قرمز (حس توما به گيتک) گذشتن از خود و در خود فنا شدن و به پائين‌ترين مرحله انساني رسيدن و همچون خون براي ادا به جهات جامعه بارور شدن است.

شالبند قرمزخط سفید - راهبر

در حقيقت نشانه پير معبد و شال بازنشستگی است.

راهبر: (يارومه) سلسله اين مايگاه در تغييرات روح و روان و منطق حالات و حرکات مهر بقاء تا کي بودن وچگونه بودن (هستي هستا) و بيان توان در طريقت دانا و به عالم معنا (در زمان بي زمان) نوشتني و گفتني فارق از دانشکده انشاء تن و روان (توآ) بازنشستگي را راهبري (پروفسورا) مي گويند.
درباره : مطالب , فلسفه ها ,
برچسب ها : کونگ فو توآ/فلسفه ی شال ها و خط ها در کونگ فو توآ/فلسفه ی شال ها در کونگ فو توآ/فلسفه ی خط ها در کونگ فو توآ/کونگ فو/توآ/کونگ فو توآ سنتی/کونگ فو توآ قادرآباد/کونگفو قادراباد/کونگ فو توا سنتی قادراباد/ ,
بازدید : 85
[ جمعه 25 بهمن 1392 ] [ 11:5 ] [ نویسنده : محمد قاسمی ] | نظرات ()
مطالب متفرقه
نظر بدهید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی.: Weblog Themes By SlideTheme :.